Muesli Bars

Uncle Tobys Snacks Low Sugar Oat Slice Chocolate Brownie 132g
$6.70 each $5.08 per 100g
Uncle Tobys Snacks Golden Rough Snack Bars 145g
$5.50 each $3.79 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Variety Pack X15 234g
$9.00 each $3.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Strawberry Fun Prints Snacks Made With Real Fruit X6 6 x 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Snacks For Kids Grape 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Snacks For Kids Apple 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Rainbow Fruit Salad X6 6 x 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Rainbow Berry X6 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Strawberry & Creme 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Raspberry Goji White Choc X5 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Double Choc 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Caramel Flavour Dark Choc X5 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Strawberry X6 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Mango Passionfruit X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Honeycomb X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy White Choc Chip X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Rasp Choc Chip X6 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Choc Chip X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Apricot X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
save
$2.00
Uncle Tobys Le Snak Snacks Tasty Value Pack 12pk 264g
was $10.00 $8.00 each $3.03 per 100g
save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Tasty 6pk 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Cheese & Bacon 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Cheddar 6pk 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
$2.00
Uncle Tobys Le Snak Cheese Dip And Crackers Snack Cheddar Family Value Lunchbox X12 12pk 264g
was $10.00 $8.00 each $3.03 per 100g
Uncle Tobys Inspired By Crunch Muesli Bars 145g
$5.50 each $3.79 per 100g
Uncle Tobys Inspired By Chokito Muesli Bars 145g
$5.50 each $3.79 per 100g
Uncle Tobys Cereal Bar Muesli Bars Chewy Oh My Choc 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Toby's Caramel Choc Muesli Bar 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Quest Bar Cookies & Cream 60g
$5.60 each $9.33 per 100g
Quest Bar Chocolate Chip Cookie Dough 60g
$5.60 each $9.33 per 100g
Ovaltine Ovalteenies 135g
$6.10 each $4.52 per 100g
Noshu Protein Bars Crunchy Cookie Butter 5pk 180g
$8.90 each $4.94 per 100g
Noshu Protein Bars Caramel Sticky Date 5pk 180g
$8.90 each $4.94 per 100g
Noshu Low Carb Bars Double Chocolate Brownie 150g
$8.90 each $5.93 per 100g
Noshu Low Carb Bars Choc Mint 150g
$8.90 each $5.93 per 100g
Nice&​Natural Roasted Nut Bars Yoghurt 6pk 192g
$5.50 each $2.86 per 100g
Nice&​Natural Roasted Nut Bars Trail Mix 6pk 192g
$4.76 each $2.48 per 100g
save
$1.50
Nice&​Natural Protein Nut Bars Salted Caramel 5pk 165g
was $6.50 $5.00 each $3.03 per 100g
Nice&​Natural Nut Bars Salted Caramel With Dark Choc 6pk 180g
$5.50 each $3.06 per 100g
save
$2.50
Nice&​Natural Chewy Muesli Bars Strawberry Yoghurt 6pk 185g
was $5.00 $2.50 each $1.35 per 100g
save
$2.50
Nice&​Natural Chewy Muesli Bars Choc Squiggle 6pk 185g
was $5.00 $2.50 each $1.35 per 100g
Nice & Natural Peanut & Cashew Roasted Nut Bar
$5.50 each $2.86 per 100g
Nice & Natural Peanut & Almond Chocolate Nut Bar 180g
$5.50 each $3.06 per 100g
Nice & Natural Mixed Berry Nut Bar 192g
$5.50 each $2.86 per 100g
Nice & Natural Milk Chocolate Roasted Nut Bar 6 x 192g
$5.50 each $2.86 per 100g
Nice & Natural Honeycomb Chocolate Nut Bars
$5.50 each $3.06 per 100g
save
$1.10
Nice & Natural Fruit Snack Raspberry, Orange & Blueberry 136g
was $5.60 $4.50 each $3.31 per 100g
Nice & Natural Fruit Fun Mix 16 Sachets 8 X Strawberry Fruit Watches And 8 X Strawberry Raspberry & Blueberry Fruit Strings 272g
$8.00 each $2.94 per 100g
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup