Muesli Bars

save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Cheddar 6pk 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Cheese & Bacon 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
75c
Uncle Tobys Le Snak Snacks Tasty 6pk 132g
was $5.50 $4.75 each $3.60 per 100g
save
$2.00
Uncle Tobys Le Snak Snacks Tasty Value Pack 12pk 264g
was $10.00 $8.00 each $3.03 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Apricot X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Choc Chip X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy Rasp Choc Chip X6 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Chewy White Choc Chip X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Honeycomb X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Mango Passionfruit X6 6pk 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Muesli Bars Yoghurt Strawberry X6 185g
$5.50 each $2.97 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Caramel Flavour Dark Choc X5 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Double Choc 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Raspberry Goji White Choc X5 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Protein Muesli Bars Strawberry & Creme 175g
$6.70 each $3.83 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Rainbow Berry X6 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Rainbow Fruit Salad X6 6 x 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Snacks For Kids Apple 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Snacks For Kids Grape 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Strawberry Fun Prints Snacks Made With Real Fruit X6 6 x 94g
$5.50 each $5.85 per 100g
Uncle Tobys Roll-Ups Variety Pack X15 234g
$9.00 each $3.85 per 100g
Uncle Tobys Snacks Golden Rough Snack Bars 145g
$5.50 each $3.79 per 100g
Uncle Tobys Snacks Low Sugar Oat Slice Chocolate Brownie 132g
$6.70 each $5.08 per 100g
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup